• autor: autografk, 2014-05-06 16:18

bramki: Plichańczuk 57, 74; Latek 63; Kowalik 70,

skład: Praczyk - Kowalik (Snopkowski Sławomir 79), Olek, Snopkowski Łukasz, Pasztelan (Kostyła 65), Latek, Polichańczuk (Gawlak 81), Łoś, Urbaś, Bekier, Szołtek (Stefaniak 75)

Cytat z Wspólnota Lubartowska.

W 57 minucie Kowalik idealnie obsłużył Polichańczuka, któremu nie pozostało nic innego jak zdobyć bramkę. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Latek, który świetnie rozegrał akcję w parze z Urbasiem. W 70 minucie Kowalik najprzytomniej zachował się w polu karnym, zdobywając bramkę na 3:0. Wynik meczu ustalił 4 minuty później Polichańczuk, strzelając swojego drugiego gola w meczu. Świetnie w tej sytuacji zachował się Szołtek, który ściągnął na siebie całą uwagę obrońców rywali.

- Pierwsza połowa z Piotrcovią była bardzo, bardzo słaba. Rywale stwarzali w tej części gry więcej okazji od nas. Dopiero w drugiej odsłonie wzieliśmy sprawy w swoje ręce - powiedział trener GKS-u Niemce Arkadiusz Smolarz.