Wyjazdowe 3 puntky z Głuskiem

• autor: autografk, 2014-05-12 14:09

bramki: Plichańczuk 9, Olek 55, Kostyła 74;

skład: Praczyk - Kowalik (Snopkowski Sławomir 77), Olek, Snopkowski Łukasz, Pasztelan (Kostyła 63), Latek, Polichańczuk (Gawlak 83), Łoś, Widyński (Kubera 58) Bekier, Szołtek

Mecz bardzo dobrze rozpoczął sie dla GKS-u. Już w 9 minucie padła pierwsza bramka. Łoś swoim podaniem uruchomił Polichańczuka a ten pokonał bramkarza gospordarzy. GKS miał jeszcze kilka dogodnych sytacji, ale brakowało zimnej krwi na wykończenie akcji.Radość trwała tylko do 26 minuty. Po stracie piłki w środku pola goście uruchomili swojego lewego pomocnika, a ten minął naszych obrońców i strzelił gola na 1:1. Takim wynikiem sędzia zakończył pierwszą cześć spotkania. W drugiej odsłonie swoją pierwszą asystę zaliczył Snopkowski. Wykonując rzut wolny piłka trafiła do Olka a ten trafił do siatki gospodarzy po dobitce. W 63 minucie na boisku pojawił się Kostyła, a już dziesięć minut później cieszył się ze swojej pierwszej bramki strzelonej dla pierwszej drużyny. Oczywiście asystę już drugą w tym, meczu zaliczył Snopkowski. Gospodarze nadal próbowali wyrównać w meczu, lecz nasza defensywa nie pozwalała im na wykończenie swoich akcji. Wynikiem 3:1 dla GKS-u sędzia główny zakończył mecz. A już w najbliższą niedzielę przyjeżdża do nas lider w Wierzchowisk. Gorący doping wymagany, więc serdecznie zapraszamy :)