statystyki szczegółowe

Aktualności

Jabłonna na kolanach

• autor: XXX, 2014-05-25 19:29

W dzisiejszym meczu pomiędzy Jabłonną a GKS Niemce podopieczni trenera Arkadiusza Smolarza rozgromili miejscowy Avenir 5:0

Skład: Praczyk - Pasztelan ( 75'  Bogusław), Olek, Snopkowski Ł, Snopkwoski S., Latek, Łoś, Polichańczuk ( 76' Widyński), Urbaś ( 82' Kubera), Bekier, Szołtek ( 80' Sokołowski),

Bramki: Latek 20', Urbaś 56', Łoś 68', Bekier 70', Sokołowski 88'

Wyjazdowe spotkanie z Avenirem w Jabłonnej było uznawane za jedno z ważniejszych po meczu z Wierzchowiskami. Jak się jednak okazało, zespół z Jabłonnej nie stawił zbyt silnego oporu. W pierwszej odsłonie na 1:0 trafił do siatki Sławek Latek. Po przejęciu piłki swoim rajdem ze środka boiska, wyszed ł na pozycję strzelecką i nie dał szans do obrony bramkarzowi gospodarzy. Avenir w pierwszej połowie stworzył sobie trzy sytuacje do strzelenia bramki kontaktowej, lecz nasza linia defensywna radziła sobie z ich atakami. Z takim wynikiem sędzia zakończył pierwszą połowę. W drugiej połowie nasz zespół ruszył do kolejnych ataków. I tak w 56 min został uruchomiony Urbaś, który przyjął podanie w polu karnym Aveniru i strzelił drugą bramkę dla GKS-u. Ale już 12 min później swoim podaniem uruchomił Łosia. Ten podwyższył wynik na 3:0. A garstka kibiców z Niemiec cieszyła się niesamowicie. 2 min później swoją asystę zaliczył Olek. Zauważył, że Bekier jest w dogodnej sytuacji i do niego posłał piłkę. Chwilę później Mateusz trafił do siatki gospodarzy. Ale najlepszą bramkę meczu zaliczył Tomasz Sokołowski. Latek zauważył wychodzącego napastnika na dogodną sytuację i podał do Sokołowskiego. Ten wyszedł sam na sam na bramkarzem Aveniru i przepięknym lobem ustalił wynik na 5:0. Ale gospodarze nie poddawali się. W 90 minucie meczu gospodarze mieli rzut wolny, ale Praczyk wybronił piękny strzał w światło bramki. Jeszcze w 92 minucie Michał Widyński stanął przed szansą zmiany wyniku na wyższy. Lecz jego uderzenie przeszło obok bramki gospodarzy. Wynikiem 5:0 dla GKS sędzia zakończył spotkanie. Szkoda tylko, że na tak ciekawym meczu pojawiła się garstka kibiców z Niemiec.