statystyki szczegółowe

Aktualności

Twierdza Niemce nie zdobyta !!!

• autor: Karol Przybyła, 2017-09-17 10:13

W dniu wczorajszym trampkarze GKS Niemce wygrali u siebie z Laskovia Baranów 3:0...

Po wysokiej dość przegranej w Puławach, nasi najmłodsi pod wodzą Pawła Stefaniaka chcieli wczoraj pokonać drużynę przyjezdnych z Baranowa. Sztuka ta im się udała.

Mecz trwał pod dyktando gospodarzy, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdzie nasz bramkarz Michał Klępka niewiele miał pracy. Wynik otworzył w 1 połowie z rzutu karnego Paweł Bijak bramka. I to była jedyna bramka jaka padła w pierwszej odsłonie, pomimo bardzo widocznej przewagi GKS Niemce.

Kolejne dwie bramki padły w drugiej części spotkania. Strzelali kolejno: Adrian Kutyna bramka i Piotr Ciastek bramka.

Cieszy również fakt, że pomimo niezbyt sprzyjającej pogody kilkoro rodziców pojawiło się i kibicowało naszym najmłodszym zawodnikom.